Kierowca – operator wózków jezdniowych – Tychy

LOKALIZACJA: Tychy
WYMIAR PRACY: pełny etat
TYP UMOWY: umowa o pracę
WYNAGRODZENIE: 29 – 30 zł / godz. brutto

DOŚWIADCZENIE:
Doświadczenie nie jest wymagane Wymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO), Wyższe (I WJO ) Dyspozycyjność: Praca zmianowa. Pracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

MIEJSCE PRACY:
SURET sp. z o.o. na terenie Stora Enso, ul. Przemysłowa 52, 43-110 Tychy

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Uprawnienia UDT I WJO lub UDT II WJO są niezbędne
  • Umiejętność pracy na wózku chwytakowym, systemowym mile widziana
  • Wykształcenie podstawowe, zasadnicze zawodowe lub średnie
  • Doświadczenie mile widziane
  • Sumienność i rzetelność

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa wózka widłowego
  • Obsługa komputera
  • Obsługa skanera kodów kreskowych
  • Załadunki i rozładunki surowców
  • Dostarczanie surowców na oddziały produkcyjne
  • Transport międzyoperacyjny
  • Przyjęcie wyrobów z produkcji do magazynów
  • Obsługa procesu magazynowania
  • Obsługa procesu wydania

NASZA OFERTA:

  • Stabilne zatrudnienie w Firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Pierwsza umowa o pracę na czas próbny + przedłużenie
  • Praca w systemie trzyzmianowym
  • Stawka godzinowa 29,00 zł brutto na start
  • 1,00 zł do przepracowanej godziny
  • 300,00 zł premii uznaniowej/absencyjnej
  • Pakiet świadczeń socjalnych

Klauzula dotycząca danych osobowych:
Administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest SURET Sp. z o.o. 39-200 Dębica, ul. Fabryczna 12. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Kontakt z inspektorem ochrony danych możliwy jest pisemnie za pomocą poczty tradycyjnej pod adresem: SURET Sp. z o.o., 39-200 Dębica, ul. Fabryczna 12.

Formularz rekrutacji

*) pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Załacz CV (akceptowane pliki: PDF, DOC max 3MB):

Masz pytania? Zadzwoń:

PION FORKLIFT

sprzedaż, wynajem, serwis wózków widłowych

PION OUTSOURCINGU PRACOWNIKÓW I PROCESÓW LOGISTYCZNYCH