Operator wózka widłowego – Lublin

LOKALIZACJA: Lublin, Lubelskie
WYMIAR PRACY: pełny etat
TYP UMOWY: umowa o pracę
PRACA ZMIANOWA: tak
WYNAGRODZENIE: od 5,000 zł / netto.
Możliwe wyjazdy zagraniczne od 10.000 tyś / netto

Запрошуємо працівників з України.
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

MIEJSCE PRACY:
Lublin, Lubelskie. Możliwe delegacje.

WYMAGANE:

  • uprawnienia UDT na wózek widłowy
  • dobrze widziane doświadczenie w pracy jako operator wózka widłowego
  • dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przyjmowanie dostaw i rozładunek towarów
  • rozlokowywanie towarów na magazynie
  • przygotowywanie, wydawanie towarów
  • załadunek na środki transportu
  • transport towarów na hali produkcyjnej

NASZA OFERTA DLA CIEBIE:

  • 5.000 zł / netto
  • umowę o pracę
  • bonusy, premie, nagrody
  • kurs zakończony uzyskaniem uprawnień UDT i gwarancję zatrudnienia
  • całkowity zwrot kosztów szkolenia i egzaminu
  • premia za polecenie pracownika
  • dojazd oraz zakwaterowanie w delegacji

Klauzula dotycząca danych osobowych:
Administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest SURET Sp. z o.o. 39-200 Dębica, ul. Fabryczna 12. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Kontakt z inspektorem ochrony danych możliwy jest pisemnie za pomocą poczty tradycyjnej pod adresem: SURET Sp. z o.o., 39-200 Dębica, ul. Fabryczna 12.

Formularz rekrutacji

*) pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Załacz CV (akceptowane pliki: PDF, DOC max 3MB):

Masz pytania? Zadzwoń:

PION FORKLIFT

sprzedaż, wynajem, serwis wózków widłowych

PION OUTSOURCINGU PRACOWNIKÓW I PROCESÓW LOGISTYCZNYCH